Ewa Bujak jest fotografem komercyjnym, który specjalizuje się w wykonywaniu portretów biznesowych i indywidualnych oraz sesji wizerunkowych. Jej ponad siedmioletnia praktyka w zakresie sesji biznesowych zaowocowała współpracą z firmami z branży odzieżowej, sportowej, prawniczej, security, dziecięcej.
Współpracowała również ze Spółkami Skarbu Państwa, jej zdjęcia ukazały się jako okładki książek oraz w takich magazynach jak Forbes, Wysokie Obcasy, Viva.

Ceni swoją pracę za jej różnorodność, możliwość poznawania nowych ludzi, ich pasji i zawodów. Z radością obserwuje rozwój małych, rodzimych firm, które wspiera i dla których realizuje sesje często od początku ich powstania.

Bardzo dobrze rozumie potrzeby swoich Klientów oraz zasady funkcjonowania dużych korporacji. Zanim zaczęła fotografować, realizowała się jako manager w Agencji Reklamowej, prowadziła ogólnopolskie kampanie dla prestiżowych, światowych marek. Była pionierem w kreowaniu i realizowaniu niestandardowych kampanii OOH.

Dzięki studiom psychologicznym zna naturę człowieka, jego lęki i ograniczenia… ale też wielkie możliwości i potencjał, który zawsze stara się odkrywać i rozwijać – również na sesjach zdjęciowych.

Realizowała sesje zdjęciowe min. dla: T Mobile, 4F, Ferrero Rocher /Nutella Mini Tour de Pologne, Konsalnet, Uneel, Ranita Sobańska, Totalizator Sportowy, Procter&Gamble, ZackRoman i Monika Kamińska, FUKKI, Whisbear, Granatovo, Sponsoring Expert, Formica, Calsberg, T Mobile i innych.

Sesje realizuje wspólnie z Mężem – Józkiem, z którym na planie i poza nim dogaduje się bez słów. Zawsze profesjonalnie przygotowani do pracy, z własnymi pomysłami i pozytywną energią.